Obróbka Metali Nie Ma dla nas tajemnic

Firma P.P.H. Goset powstała w 1990 roku z siedzibą w Starachowicach. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją części dla Starachowickiej Fabryki Samochodów Ciężarowych „STAR”, w następstwie dla MAN Bus Sp. z o. o..
Od 2007 roku poszerzyliśmy swoją ofertę i prowadzimy również działalność w obrębie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Starachowicach. Tak powstała firma P.P.H.U. Goset Duo s.c. Dzięki nowej powierzchni produkcyjnej oraz inwestycjom, m. in.: w park maszynowy, zwiększyliśmy nasze moce przerobowe.
W odpowiedzi na własne zapotrzebowanie w maszyny do czyszczenia spoin spawalniczych i polerowania rur nierdzewnych zaprojektowaliśmy z powodzeniem szlifierki taśmowe. Sprawdziły się rewelacyjnie, więc przygotowaliśmy wersję maszyn do wprowadzenia na rynek polski i Unii Europejskiej. Są to profesjonalne modele, które w pełni sprostały wymaganiom zarówno naszym jaki i naszym klientom. Trafiając do sprzedaży w 2014 roku cieszą się po dziś dzień dużym zainteresowaniem. Nasze szlifierki idealnie sprawdzają się przy:

– szlifowaniu, polerowaniu oraz satynowaniu stali,
– szlifowaniu drewna jak i tworzyw sztucznych,
– ostrzeniu i wykonywaniu noży,
– ostrzeniu i wykonywaniu narzędzi,
– precyzyjnym formowaniu rur pod spawanie, m. in.: balustrady czy orurowania pojazdów.

Ostatnimi czasy przeszliśmy reorganizację naszych firm, w efekcie czego połączyliśmy oddziały i teraz funkcjonujemy jako jedno Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe GOSET Duo s.c. na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Starachowicach, świadcząc takie usługi jak:

– gięcie CNC blach, rur i profili,
– cięcie laserowe,
– cięcie plazmowe,
– obróbka skrawaniem konwencjonalna i CNC,
– spawanie Mig, Tig,
– śrutowanie.

W roku 2018 wybudowaliśmy nowoczesną halę produkcyjną o powierzchni 800m2 pozwalając tym samym na zwiększenie naszego parku maszynowego oraz pozyskanie nowych klientów. Ponadto cały czas dbamy aby nasze certyfikaty były aktualne. Obecnie pracujemy zgodnie z ISO 9001:2015-10.

Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami o zasięgu lokalnym jaki i między narodowym w branży automotive.

Wybór waluty
PLN Złoty polski
EUR Euro